trans trans trans trans
  trans
 
trans trans
hLAVICKA LINK
 

nedelejnahled Pohřební ústav - Josef Kňourek

Představujeme Vám naši pohřební službu, která je Vám připravena plně pomoci v těžkých životních situacích, jako je odchod blízkého člověka.

Kompletní pohřební služby
Květinové vazby
Poradenské služby
Převozy zesnulých
Rozloučení v dobovém kočáru s koňským spřežením
Převozy ze zahraničí
Čištění hrobek a krypt

Čtrnáctý Vánoční koncert

Na Štědrý den, v sobotu 24. prosince 2011, byla vánoční atmosféra cítit opravdu na každém kroku. Jinak tomu nebylo ani na hřbitově ve Dvoře Králové nad Labem, kde se lidé sešli, aby si zde společně vyslechli vánoční koledy.Úderem 14. hodiny všechny přítomné, kterých se i přes nepřízeň počasí sešlo opravdu hodně, přivítal organizátor celé akce Josef Kňourek. Farář Jan Czekala připomenul lidem důležitost Vánoc a popřál příjemné a nerušené svátky. Pak už se mohly deti i jejich doprovod podívat na betlém vystavený uvnitř kaple.

O koledy se postaral Jan Neruda, který na varhany doprovázel Janu Machkovou. Jana Nerudu a Janou Machkovou střídal královédvorský Žesťový sextet pod vedením Petra Hulíka. Manželé Goldšmídovi zajistili teplou medovinu a punč a nechyběl ani čaj pro děti a řidiče.

Mezi návštevníky koncertu se pohybovaly děti ze sdružení Střelka. Ve staročeském oblečení tak podtrhovaly Ladovskou vánoční atmosféru, která připomínala blížící se Štědrý večer a příchod Nového roku.

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš 

Převzato z webu:  nasetelevize.czVytvořeno: 9.1.2012 - 7880 Zobrazení


 
Rychlý kontakt
Vývěska parte
 

 Kočár
Dobový kočár s koňmi.


  Foto galerie
Mapku s umístěním naši
kanceláře naleznete zde.

 

 

 

transparentHlavní stránkaJak postupovat v případě úmrtí?SlužbyKontaktní Informace
transparentWebBoss - Web aplikace pro Váš dobrý obchod